Konkurs na ozdobę bożonarodzeniową pn. „Dekorujemy choinkę przy Centrum Kultury w Tworkowie”

Konkurs na ozdobę bożonarodzeniową pn. „Dekorujemy choinkę przy Centrum Kultury w Tworkowie został ogłoszony jeszcze w listopadzie. W konkursie udział wzięło ponad 150 osób, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Jury w składzie Bernard Adamczyk – artysta plastyk, emerytowany nauczyciel plastyki, Wiktoria Pietrasz – absolwentka grafiki i Mariola Adamczyk – emerytowany nauczyciel m.in. przedmiotów artystycznych, oceniali prace konkursowe, które zostały wyeksponowane na choince przed Centrum Kultury.

W kategorii wiekowej przedszkole wyróżnienie otrzymały Agata Krupa oraz Oliwia Zagata z naszego przedszkola. Dziewczynkom serdecznie gratulujemy!