Kinderliederfestival

21 kwietnia w sali Centrum Kultury w Tworkowie odbył się Kinderliederfestival, czyli festiwal piosenki w języku angielskim dla przedszkolaków. To szósta edycja festiwalu zorganizowanego przez przedszkole w Tworkowie. Nasze przedszkole reprezentowali Laura Zając, Martyna Fila oraz Patryk Helczyk w piosence niemieckiej „Die Jahresuhr”. Festiwal poprowadziły dyrektor przedszkola w Tworkowie pani Beata Bobrowska oraz nauczycielka Barbara Kasza. Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć wójta Grzegorza Utrackiego, dyrektora GZOKSiT Darie Wieczorek oraz przedstawiciela DFK Brunona Grzibek i sołtysa Andrzeja Bulenda. Dzieci z zainteresowaniem oglądały występy rówieśników, nagradzając ich brawami. Dużo radości i pozytywnych emocji dostarczyło dzieciom spotkanie z Kubusiem Puchatkiem i Prosiaczkiem.