Jasełka dla rodziców i gości

Dzieci z grupy młodszej oraz starszej już tradycyjnie przedstawiły Jasełka dla swoich rodziców oraz zaproszonych gości. Głównym celem tej uroczystości jest oczywiście wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia,  wzmacnianie więzi emocjonalnej z rodziną, rozwijanie predyspozycji,  uzdolnień aktorskich dzieci oraz nabywanie odwagi oraz śmiałości podczas występów przed publicznością. Przedstawienie było niesamowite. Mali aktorzy w przepięknych strojach przy wyjątkowej dekoracji prezentowali się zjawiskowo. Dzieci przebrane w postacie z Jasełek tańczyły tańce, recytowały wierszyki, śpiewały kolędy i pastorałki. Cała sala wypełniona była gwiazdami, aniołkami, pasterzami, owieczkami, którzy towarzyszyli Józefowi i Maryi oraz Trzem Królom.  Na koniec dzieci złożyły życzenia swoim rodzicom oraz tradycyjnie przełamały się opłatkiem. Nie zabrakło również  życzeń  od Pani Dyrektor oraz zaproszonych gości. Wszyscy byli zachwyceni występem naszych dzieci.