III miejsce w Ogólnopolskim konkursie tanecznym

Kolejny sukces taneczny dla dziewczyn z grupy starszej. Na przełomie maja, dziewczynki z grupy starszej, brały udział w  OGÓLNOPOLSKIM VI TURNIEJU TAŃCA ONLINE PT. „W KRAINIE BAJKOWYCH TAŃCÓW” w Hajnówce pod honorowym patronatem BURMISTRZA MIASTA HAJNÓWKA zorganizowanym przez Przedszkole nr 2 im. Kubusia Puchatka w Hajnówce. Warunkiem udziału w konkursie było zgłoszenie układu tanecznego i wysłanie go wraz z dokładnie wypisanym formularzem zgłoszeniowym online. Konkurs skierowany był do dzieci przedszkolnych z całej Polski.

Nasz Zespół Szkolno-Przedszkolny reprezentowały: Maja Chrysteczko, Milena Studnic, Laura Bobrzik, Daria Swoboda, Liliana Banaś oraz Edyta Hiltawska. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem i na kilkaset zgłoszeń naszym dziewczynkom udało się zająć III miejsce. Ogromny sukces i wyróżnienie. Oprócz dyplomów były również piękne nagrody. Raz jeszcze wielkie GRATULACJE!!!

 

Anna Nowak