II miejsce dziewczynek z grupy starszej w Ogólnopolskim Przedszkolnym Konkursie Tanecznym „Inspinutka”.

Na przełomie marca, dziewczynki z grupy starszej pod kierunkiem wychowawcy Anny Nowak, brały udział w I OGÓLNOPOLSKIM PRZEDSZKOLNYM KONKURSIE TANECZNYM ONLINE „INSPINUTKA”, którego tematem przewodnim było hasło „Idzie Wiosna”. Warunkiem udziału w konkursie było zgłoszenie prezentacji tanecznej – układu tanecznego i wysłanie go za pośrednictwem kanału YouTube wraz z dokładnie wypisanym formularzem zgłoszeniowym online. Konkurs skierowany był do dzieci 5,6-letnich z całej Polski, w kategorii – soliści, – duety, – grupy.

Nasz Zespół Szkolno-Przedszkolny reprezentowały: Maja Chrysteczko, Milena Studnic, Bianka Kretek, Laura Bobrzik, Tatiana Wieder, Wiktoria Janeczek, Daria Swoboda oraz Edyta Hiltawska. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem i na kilkaset zgłoszeń naszym dziewczynkom udało się zająć II miejsce w kategorii grupa taneczna. Ogromne gratulacje i sukces nie tylko dla dziewczynek, ale i dla naszego Przedszkola z Zabełkowa!!! Z niecierpliwością czekamy na dyplomy i nagrody dla dziewczynek.

Nagrodzone prezentacje można zobaczyć na kanale YouTube gdzie zostały opublikowane dnia 28.03.2021r. Jeszcze raz gratulacje dla naszych dziewczynek!!! Poniżej link do tańca:

https://www.youtube.com/watch?v=GRDCakxpMiU&list=PLHKneGDhnXtiPqJ-oMzBiokNoP7YyOylW&index=7

 

Anna Nowak