I Ogólnopolski Konkurs Taneczny online „Z Nowym Rokiem tanecznym krokiem”

Mogłoby się wydać, że słowo „talent” w odniesieniu do dzieci przedszkolnych jest troszkę ryzykowne, gdyż to czas, gdy dzieci próbują wszystkiego i eksperymentują zarówno z malowaniem, recytowaniem, śpiewaniem jak i tańcem jednocześnie. Jednak często, to właśnie w przedszkolu najłatwiej zauważyć szczególne uzdolnienia dziecka. Jeżeli zatem, stworzy się odpowiednie warunki do wyrażanie siebie, pojawi się również twórcza ekspresja, która odpowiednio ukierunkowana pobudza do zdobywania i rozwijania nowych umiejętności. Ekspresja jest bowiem nieodłączonym elementem rozwoju talentu, pobudzającym do działania i stanowiącym siłę napędową do zdobywania nowych umiejętności. W taki właśnie sposób swoje „duże” sukcesy zdobywają „małe” dzieci z grupy młodszej Przedszkola w Zabełkowie. Kolejnym osiągnięciem dziewczynek: Zofii Klyszcz, Liliany Buba, Igi Stanuch oraz Agaty Krupa było zajęcie I miejsca w I Ogólnopolskim Konkursie Tanecznym online „Z Nowym Rokiem tanecznym krokiem” organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 50 w Łodzi. Gratulacje dla dziewczynek!

Anna Nowak