Halloween w grupie starszaków

W ostatnią środę października w tradycyjne już w naszym przedszkolu Halloween dzieci przyszły do przedszkola ubrane w kolorze czarnym, a niektóre z nich przebrane były nawt za czarownice, kościotrupy lub ukryły twarze za maskami. Atrakcją dnia były zabawy konkursy i tańce. Były rzuty pająkiem do sieci, tworzenie mumii, tworzenie pajęczyny, wyścigi na miotle, szukanie smakołyków według instrukcji oraz wiele innych ciekawych rozrywek. Punktem kulminacyjnym było gotowanie tzw. „zupy czarownic”, której tajnymi składnikami był brokat, konfetti, guziki oraz magiczny pyłek. Wszyscy świetnie się bawili, poznając tradycje i zwyczaje związane z amerykańskim świętem.  Krotko mówiąc: zabawa była super!!!