Gminny Konkurs Plastyczny – ozdoba choinkowa

Centrum kultury w Tworkowie w grudniu zorganizowało konkurs na ozdobę choinkową. Ze względu na pandemię zamiast tradycyjnej wystawy podczas kiermaszu świątecznego, pracami konkursowymi została udekorowana choinka przed Centrum Kultury w Tworkowie.
W ten sposób wszyscy mieszkańcy mogli podziwiać wystawę pokonkursową, w dowolnie przez siebie wybranym momencie. Podczas rozstrzygnięcia konkursu, Jury miało wielki problem z wyborem prac, ponieważ wszystkie nadesłane ozdoby były wykonane z niezwykłą starannością i pomysłowością. Wybór był tak trudny, że z przyznano aż 19 wyróżnień w pięciu kategoriach, choć chciało by się nagrodzić niemal wszystkie ozdoby. Jednak idea konkursu polega na wyborze kilku wyróżniających się prac.

Jury oraz organizatorzy serdecznie gratulują wszystkim uczestnikom konkursu, na których czekają dyplomy oraz drobne nagrody.

Z naszej placówki wyróżnienie w kategorii Przedszkole otrzymała Zofia Mazur z Grupy młodszej. Serdecznie Gratulujemy!

Michaela Sigmund-Lasak