Dzień Uśmiechu

6 października obchodziliśmy Dzień Uśmiechu. Tego dnia dobry humor nie opuszczał nikogo od rana. Starszaki dowiedziały się jak ważny jest uśmiech na co dzień i że warto używać go w każdej sytuacji. Przedszkolaki z gr starszej wybrały się na wycieczkę po przedszkolu, by obdarować każdego pozytywną energią i oczywiście uśmiechem. Dzieciaki odwiedziły panią dyrektor, panie w grupie młodszej, nasze panie w kuchni. A także swoje panie obdarowały dużym uśmiechem i poprosiły aby uśmiech nigdy nie schodził im z twarzy, gdyż jest to najlepsza ozdoba każdego z nas. Natomiast przedszkolaki z grupy młodszej zorganizowały konkurs uśmiechu. Zadaniem konkursowym było oczywiście zjedzenie z  uśmiechem kawałka cytryny. Oczywiście udział w konkurencji wzięły również wszystkie panie z przedszkola. Zarówno nasi najmniejsi milusińscy jak i nasze uśmiechnięte panie otrzymały w nagrodę order uśmiechu. Na zakończenie maluchy wybierając śmieszne gadżety i akcesoria bawiły się i przebierały. Oczywiście radości przy tym było co nie miara. Nie zabrakło również pamiątkowego zdjęcia. 🙂