Dzień Przedszkolaka

20 września w całej Polsce obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Również nasza placówka przyłączyła się do świętowania. Ten dzień w obydwu grupach minął kreatywnie i bardzo sportowo. Przedszkolaki z grupy starszej bawiły się gumą gimnastyczną zarówno w parach, jak i samodzielnie trenując swoje mięśnie, a także wspólnie namalowały na foli niebieski „świat przedszkolaków”. Natomiast dzieci z grupy młodszej również bardzo aktywnie przyłączyły się do świętowania bawiąc się an dywanie TupuTan, uczestnicząc w zabawach ruchowych z wykorzystaniem niebieskich szarf, chustek i tunelu gimnastycznego. Niestety w grupie młodszej sprzęt fotograficzny spłatał nam psikusa i udało się zrobić tylko 1 zdjęcie. Jednak najważniejsza tego dnia była wyśmienita zabawa.