Dzień Postaci z Bajek w Grupie Młodszej

8 grudnia  grupa młodsza obchodziła Dzień Postaci z Bajek. Tego dnia, zamiast pań, do naszych dzieciaków przyszedł Czerwony Kapturek oraz Kot w Butach. Ile było radości i uciechy ze wspólnych zajęć z bajkowymi bohaterami. Maluszki i średniaki rozwiązywały zagadki słowne dotyczące znanych bajek i baśni oraz układały scenki z nimi związane. Nie zabrakło również wspólnych zabaw na TupTanie, a w ramach relaksu oraz codziennego odpoczynku wysłuchały bajeczek czytanych przez Kapturka i Kota w Butach. W sali został zaaranżowany także kącik teatralny, gdzie nasi milusińscy ochoczo z wykorzystaniem pacynek i kukiełek odtwarzali dialogi z ulubionych bajek, a także wymyślali swoje własne! 😉 Starsze dziewczynki zorganizowały nawet dla maluszków mini teatrzyk pt. Przygody Czerwonego Kapturka. Na zakończenie dnia wszystkie przedszkolaki otrzymały słodkości z koszyczka Kapturka. Zapraszamy na fotorelację.