Dzień Pluszowego Misia

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo “czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”. W przedszkolu jak co roku święto pluszowego misia jest obchodzone bardzo szczególnie. Tego dnia każde dziecko przynosi do przedszkola swojego najmilszego misia.
Jak co roku na naszą uroczystość zaprosiliśmy klasą I Szkoły Podstawowej wraz z wychowawczynią. Spotkani zaczęliśmy od przywitania wszystkich dzieci i ich misiów, następnie bawiliśmy się przy misiowych przebojach, obejrzeliśmy prezentację multimedialną o znanych i lubianych misiach z dziecięcych bajek, braliśmy udział w konkurencjach zręcznościowych. Ważnym punktem naszej uroczystości były odwiedziny Kubusia Puchatka który jak wiadomo też jest pluszowym misiem. Wszystkie dzieci miały okazję w tym dniu poczęstować się wafelkowym misiem. Na koniec spotkania dzieci z klasy I wyrecytowały wiersze o tym jaki jest miś i zaśpiewały o nim piosenkę. Uroczystość przebiegła w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze.