Dzień Pluszowego Misia

24 listopada w naszym przedszkolu świętowaliśmy urodziny najmilszej przytulanki wszystkich dzieci – Pluszowego Misia. Naszą przedszkolną tradycją jest, że do wspólnego świętowania zapraszamy naszych starszych kolegów z SP w Zabełkowie. W tym roku razem z nami we wspólnej zabawie uczestniczyła III kl SP wraz z panią Eweliną Fuchs. Wspólną zabawę rozpoczęliśmy od prezentacji multimedialnej, która przybliżyła nam historię pluszowego misia.Każdy z uczestników prezentował także swojego pluszaka w rytm piosenki Pokochaj pluszowego misia.  Świętowanie nie mogło obyć się bez wspólnych zabaw, tańców oraz „misiowych konkursów”. Nasi koledzy ze szkoły również przygotowali dla nas wiele niespodzianek, m.in: stworzyli piękne plakaty specjalne na tę okazję, podarowali nam kolorowanki i słodkości, ale najlepszą niespodzianką było przeczytanie nam książki o Złotowłosej i trzech niedźwiadkach. Zapraszamy na fotorelację, ze wspólnego świętowania.