Dzień Kobiet

  „Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy. 
                  I pierwszy promień bliskiej wiosny. 
                  Dzień bez kłopotów i bez trosk. 
                  Dużo radości. 
                  Dla mamy, Pani, dla dziewczynek, 
                  W domu, w przedszkolu, na wycieczce. 
                  Każdego dnia dobry uczynek – 
                  To jest od chłopców upominek

8 marca w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Kobiet. Tego dnia wszyscy przedszkolacy odświętnie ubrani zebraliśmy się wraz z naszymi paniami w sali starszaków by odśpiewać naszym małym i dużym kobietkom Sto Lat! Każda Pani i dziewczynka tego dnia otrzymała pięknego kwiatka. Starszaki i maluchy zaprezentowały również mini program artystyczny. Tego dnia swoje urodziny świętowała również Dyrektor Anna Kobica. Także by tradycji przedszkolnej stało się zadość odśpiewaliśmy dla Pani Dyrektor tradycyjne życzenia i wręczyliśmy laurki.

Z okazji święta, naszym wspaniałym kobietkom życzymy wielu uśmiechu na co dzień 🙂