Dzień Edukacji Narodowej

14 października w piątek obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Tego dnia wychowankowie naszego przedszkola dla wszystkich pań pracujących w naszej placówce przygotowały program artystyczny. Przedszkolaki piosenką oraz wierszem podziękowały za ogromy trud włożony w wychowanie oraz wielkie serce wszystkich pań, zarówno nauczycielek jak i pracowników obsługi. Dzieci pochwaliły się również swoimi umiejętnościami językowymi prezentując piosenki w języku niemieckim i angielskim. Na zakończenie nie obyło się również bez małego humorystycznego akcentu. Z okazji swojego święta panie mogły się poczuć jak przedszkolaki na zajęciach i  pobawić się na naszym dywanie Tuputan (co oczywiście sprawiło im wiele radości i frajdy:)