Dzień Chłopca w grupie młodszej

30 września obchodziliśmy święto wszystkich mężczyzn, tych dużych i tych małych. Tego dnia dziewczynki z grupy młodszej na każdym kroku rozpieszczały swoich kolegów. W tym wyjątkowym dniu podczas zajęć nie zabrakło również wielu atrakcji dla naszych chłopaków. Dziewczynki oczywiście po śniadanku odśpiewały Sto Lat dla chłopaków oraz wręczyły im pamiątkowe krawaty i słodkie lizaczki. Również nasz Pan Rysio został obdarowany małym upominkiem i wyściskany przez nasze małe kobietki. Następnie dziewczynki zaprosiły do białego walca chłopców. Podczas konkurencji tanecznych nasze pary zmierzyły się w tańcu na gazecie oraz tańcu z balonem. Śmiechu i radości nie było końca. Następnie chłopcy i dziewczynki brali udział się w dwóch zabawach: skokach z balonem i układaniu mega puzzli. Tego dnia dziewczyny  wspaniałomyślnie „dały nieco fory” swoich kolegom z okazji ich święta 😉  Był to dzień pełen radości i życzliwości, a nasi wspaniali dżentelmeni na pewno odwdzięczą się swoim koleżankom podczas Dnia Kobiet. Zapraszam na fotorelację 🙂

Michaela Sigmund-Lasak