Barbórka w Przedszkolu

2 grudnia w naszym przedszkolu świętowaliśmy Barbórkę. Śląską tradycją jest uczczenie pracy górnika, jego trudów oraz wysiłków. Dla wszystkich zaproszonych gości, naszych tatusiów, dziadków, wujków przygotowaliśmy występ artystyczny, podczas którego zaprezentowaliśmy nasze umiejętności wokalne i recytatorskie. Zebranych gości zaskoczyliśmy naszymi tradycyjnymi przyśpiewkami, m.in Szła dzieweczka do laseczka, gdzie do wspólnego śpiewu dołączyli się ochoczo wszyscy. Nasz występ zakończyliśmy pokazem tanecznym, za który zebraliśmy najwięcej braw i pochwał. Wszystkim górnikom, pracownikom kopalni oraz ich rodzinom życzymy wiele pomyślności, zdrowia i szczęścia oraz spokojnych dni. Pozdrawiamy tradycyjnym górniczym Szczęść Boże!