Bal Przebierańców

2 lutego w naszym Przedszkolu świętowaliśmy karnawał. Bal Przebierańców to jeden z ulubionych dni wszystkich przedszkolaków. Już od rana zaraz po wejściu do sali podziwialiśmy swoje przebrania i kostiumy oraz z ekscytacją opowiadaliśmy za kogo jesteśmy przebrani. Zaraz po śniadaniu rozpoczęła się wspaniała zabawa. Tradycyjnie nasz bal rozpoczęła prezentacja strojów. Nie zabrakło również zabaw z muzyką i konkursów. Przedszkolaki zatańczyły m.in w rytmach makareny, rock and rolla, bawiły się wspólnie podczas gazetowego tańca oraz „pociągu”. Punktem kulminacyjnym dnia oraz najbardziej wyczekiwaną atrakcją był pokaz magiczny! Wszyscy zachwyceni widowiskiem, głośnymi brawami nagradzaliśmy każdą sztuczkę! Z całą pewnością ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci:) Zapraszamy na fotorelację.