Bal Przebierańców

19 lutego w naszym przedszkolu został zorganizowany dla naszych najmłodszych wielki bal karnawałowy! Od rana już schodząc się do sal podziwialiśmy swoje piękne i niezwykle pomysłowe przebrania. Po śniadaniu wszyscy superbohaterowie, służby mundurowe, księżniczki, syrenki, pszczółki, biedronki, zwierzątka, piraci i wróżki zebrali się w sali starszaków by rozpocząć zabawę. Jak wszystkie tradycyjne wielkie bale również i nasz rozpoczął się uroczystym polonezem. Tegoroczny bal odbył się mroźnej i lodowej krainie królowej Elsy, tak więc nie obyło się bez prezentacji strojów karnawałowych na lodowej krze, tańca na lodzie oraz mroźnych i zimowych zabaw i konkurencji z bałwankiem Olafem. Bajkowa Elsa nawet nasze Panie tego dnia zamieniła w Śnieżynki 🙂 Podczas balu nie mogło oczywiście zabraknąć również najnowszych hitów do których szaleliśmy, skakaliśmy i tańczyliśmy. Rodzicom bardzo dziękujemy za przygotowanie tak wspaniałych i pomysłowych strojów. Zapraszamy an fotorelację 🙂