Andrzejki w grupie starszej

Andrzejki w grupie starszej w tym roku przebiegały w dość szalony sposób, a mianowicie zorganizowana została dyskoteka andrzejkowa. W tym dniu dzieci miały prawo do tego by trochę zaszaleć dotyczyło to również i stroju ponieważ mogły ze sobą przynieść przeróżne gadżety typu peruki, okulary, maski, opaski, szale oraz wiele innych dyskotekowych akcesoriów. Przed rozpoczęciem dyskoteki dzieci tradycyjnie brały udział w wróżbach takich jak: kim będę w  przyszłości, co będę robić, kto pierwszy wyjdzie za mąż, kto pierwszy będzie mieć żonę, dzieci poznały imię przyszłego partnera oraz tradycyjnie odbyło się lanie wosku. Po tych atrakcjach nastąpiła ta najbardziej oczekiwana czyli rozpoczęła się zabawa taneczna, która sprawiła dzieciom wiele radości.