Ach, co to był za bal!

10 stycznia w naszym przedszkolu został zorganizowany dla naszych najmłodszych wielki bal karnawałowy! Od rana już schodząc się do sal podziwialiśmy swoje piękne i niezwykle pomysłowe przebrania. Po śniadaniu wszyscy superbohaterowie, służby mundurowe, księżniczki, syrenki, pszczółki, biedronki, zwierzątka, piraci i wróżki zebrali się w sali starszaków by rozpocząć zabawę. Jak wszystkie tradycyjne wielkie bale również i nasz rozpoczął się uroczystym polonezem, a następnie wybraliśmy się w taneczną podróż po Europie. Odwiedziliśmy m.in: Czechy, gdzie zatańczyliśmy polkę. Austrię, tam z kolei przyszła pora na walc. Gorącą Grecję, gdzie szaleliśmy w rytmach zorby, natomiast we Francji dziewczyny dały popis kankana. We Włoszech tańczyliśmy w rytm melodii Felicita, natomiast Hiszpania to oczywiście makarena. Na zakończenie naszej podróży już w Polsce odtańczyliśmy skocznego krakowiaka. Podczas balu nie mogło zabraknąć również najnowszych hitów do których szaleliśmy, skakaliśmy i tańczyliśmy. Zapraszamy an fotorelację 🙂